Free Parking 2-Bedroom House In Glasgow

  • 45 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το Free Parking 2-Bedroom House In Γλασκώβη βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία και παρέχει εύκολη πρόσβαση στην Πλατεία George Square, ένα μέρος όπου οι επισκέπτες μπορούν να κάνουν τα ψώνια τους, που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 1 χλμ. Αυτό το διαμέρισμα απέχει σχεδόν 2 χλμ. από σταθμό τρένου Anderston και σχεδόν 500 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Duke Street / Barrack Street.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το κατάλυμα παρέχει ξεχωριστή τουαλέτα, ντους και πλυντήριο για τη μεγαλύτερη άνεση σας.

Το Free Parking 2-Bedroom House In Glasgow διαθέτει κουζίνα, προσφέροντας στους επισκέπτες τη δυνατότητα να μαγειρέψουν τα γεύματά τους. Υπάρχουν επίσης τραπέζι για την εξυπηρέτησή σας. Hong Kong House όπου μπορείτε επίσης να απολαύσετε κινέζικη κουζίνα βρίσκεται σε απόσταση 7 λεπτών με τα πόδια.

Το Hampden Park απέχει σχεδόν 3 χλμ. από το διαμέρισμα. Οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στο Μουσείο Θρησκευτικής Ζωής και Τέχνης St. Mungo που είναι σε απόσταση 8 λεπτών με τα πόδια. Το Free Parking 2-Bedroom House In Glasgow βρίσκεται περίπου 1,1 χλμ. από το Παλάτι των Ανθρώπων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Free Parking 2-Bedroom House In Γλασκώβη
2Br House Free Parking Easy City Access
Τιμή μόνο για κινητά

2Br House Free Parking Easy City Access

8.6
Έξοχο 18 σχόλια
16 μ από το κατάλυμα
USD 243 USD 219
ανά νύχτα
Bright 3Br + Patio
Τιμή μόνο για κινητά

Bright 3Br + Patio

9.7
Εξαιρετικό 40 σχόλια
59 μ από το κατάλυμα
USD 668 USD 601
ανά νύχτα
Glasgow City - 1 Bedroom Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Glasgow City - 1 Bedroom Apartment

4.3
Αξιοπρεπές 42 σχόλια
411 μ από το κατάλυμα
USD 312 USD 281
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Δραστηριότητες

    • Βελάκια

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για ΑμεΑ

    • Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 13:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Free Parking 2-Bedroom House In Glasgow;
      Το Free Parking 2-Bedroom House In Glasgow βρίσκεται κοντά σε Μουσείο Θρησκευτικής Ζωής και Τέχνης St. Mungo.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Free Parking 2-Bedroom House In Glasgow;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Free Parking 2-Bedroom House In Glasgow περιλαμβάνουν Παλάτι των Ανθρώπων, Εκκλησία St Vincent Street καθώς και Χάμπντεν Παρκ.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Free Parking 2-Bedroom House In Glasgow;
      Η διαμονή στο το Free Parking 2-Bedroom House In Glasgow κοστίζει 156£.
    • Στο το Free Parking 2-Bedroom House In Glasgow προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Free Parking 2-Bedroom House In Glasgow περιλαμβάνουν Hong Kong House και Morrisons Cafe και απέχουν μόνο 7 λεπτά με τα πόδια.
    • Διαμέρισμα έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Free Parking 2-Bedroom House In Γλασκώβη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο